Тепер ми точно знаємо, хто слухає радіо в Києві!
882 000 слухачів – таке сумарне охоплення нашої радіостанції, а 361 000 людей вмикає радіо «Київ» 98 ФМ щодня! Ці та інші дані отримали аналітики каналу «Київ» у результаті ґрунтовного дослідження обсягу радіоспоживання та характеристик аудиторії радіослухачів у столиці.
Київ FM - #СлухайКиїв
Телерадіокомпанія «Київ» проводить ґрунтовне дослідження обсягу радіоспоживання та характеристик аудиторії радіослухачів у столиці
Аналітики телерадіокомпанії «Київ» цього тижня розпочали кількісне дослідження аудиторії, в межах якого буде проведено 1000 інтерв'ю з радіослухачами столиці. Мета – глибоко та всебічно вивчити аудиторію, зрозуміти її потреби в нових умовах, щоб ефективніше й цікавіше працювати та розвиватися.
Київ FM - #СлухайКиїв
Вийти за межі. У німецькому журналі вийшов матеріал про роботу Радіо Київ під час війни
Журнал «bedrohte Völker - pogrom» виходить регулярно кожні два місяці, в журналі міститься актуальна інформація про переслідувані етнічні та релігійні меншини, національності та корінні народи в усьому світі.
Київ FM - #СлухайКиїв
Їх об’єднує бажання, щоб Україна перемогла, — Ірина Главацька про героїв програми «Кольори серця»
В ефірі радіо «Київ FM» триває цикл програм «Кольори серця», що знайомить з українцями, які давно живуть закордоном, але не змогли залишатися осторонь війни на своїй батьківщині.
Київ FM - #СлухайКиїв