Виставка під назвою «Альтернативний спосіб життя» триватиме з 1-го по 13-те серпня включно.

У перший день серпня о 18:30 у галереї «Моді» (MODI Art&Wine Gallery) відбудеться відкриття художньої виставки «Альтернативний спосіб життя» ведучої програми «Відкритий простір» на радіо «Київ ФМ» Маргарити Власової.

Роботи, які будуть представлені в галереї, виконані переважно акрилом. Усі картини можна буде придбати.

«Це моя перша персональна виставка. В минулому році я брала участь у колективній виставці.

Пишу картини декілька років, але мистецтвом захоплююсь здавна. Закінчила приватну австрійську онлайн-академію сучасного мистецтва. Драйвовий світ навчання. Завершальний етап у навчанні припав саме на початок війни. І саме активна позиція мого вчителя (а вона допомогла евакуюватись багатьом українцям до Австрії, 80 сімей розмістила в маленькому передмісті Відня), малювання та спілкування дали неабияку підтримку.

Так що «Альтернативний спосіб життя» – це про те, що всередині, про думки, почуття, про уявний світ, який може стати реальністю. «Альтернативний спосіб життя» це не тільки про психологічне укриття, це про оновлення сприйняття. Бо творчість як процес підштовхує до роздумів, нових відчуттів, узагалі розширює можливості», – розповідає Маргарита.

Виставка триватиме до 13 серпня включно.

Галерея «Моді», що знаходиться за адресою: вул. Мала Житомирська, 17, відкрита для відвідування з вівторка по неділю з 17:00 до 22:00. Вхід вільний.

Фото: Євген Міглазов, з особистого архіву Маргарити Власової