Ведучий

Програма «Місячні трАНбони» з’явилася в Києві у 1995-му році.

Це суто міська програма, яка завжди виходила й виходить у прямому ефірі.

«Місячні трАНбони» змінювали формат багато разів.

Я – автор і ведучий програми Анатолій Вексклярський (Vexlarsky) – народився в Києві й займаюся музикою з 1974-го року. Автор і виконавець власної музики й пісень. Учасник першого київського рок-клубу, переможець і учасник безлічі фестивалів і концертів в Україні і світі.

Усе починалося як музична програма. Тут уперше на київському радіо прозвучали Depeche Mode, Metallica, The Cure…

Дуже багато уваги приділялося місцевій київській музиці: «Колезький асесор», ВВ, «Табула Раса», «The Хостільня», Ivanov Down, Юлія Лорд, «ДахаБраха»… але не забували й про національну.

Саме з програми #місячнітрАНбони розпочалися перші рейви в Києві, і з’явилися в радіорекламі приватні клуби Києва.

Перші сети танцювальної техно-музики теж прозвучали тут.

Далі – знову зміна формату.

Вексклярський спілкувався з такими артистами як Андрій Хливнюк, Андрій Кузьменко (Кузьма) RIP, Олег Скрипка, Саша Кольцова, Олег Лапоногов, Руслана, Валерій Харчишин, Олександр Положинський, Олександр Пономарьов, Сергій Кузьмінський (Кузя) RIP, Святослав Вакарчук, Олександр Піпа, Онука, Євген Філатов («The Maneken»), Ірина Білик…

Зараз, коли радіо «Київ ФМ» знову змінило формат із музичного на розмовний, інтерв’ю поновилися, й сьогодні тут можна почути найкращих киян і тих, хто приїхав жити до Києва, не оминаючи й найцікавіших людей України.

Послухайте самі й робіть висновки.