До переїзду в медіацентр на Глибочицьку, 17М, «Радіо Київ – 98 FМ» готувалося ще з минулої зими.

Таким чином відбулося фактичне об’єднання двох комунальних мовників – радіо і телеканалу «Київ» під одним дахом.

«У нашому випадку це не просто спільне географічне розташування. Це також означає і повноцінне об’єднання творчих і технічних ресурсів. Тепер ми встигаємо «до останньої краплі» вичавити всі інфоприводи столиці, починаючи від грандіозних будівництв державного масштабу і закінчуючи облаштуванням двору в окремому районі міста. І таким чином київські комунальні медіа тепер запрацювали на повну потужність для київської громади», – розповіла керівник радіостанції Наталія Лященко.

Нова радійна телестудія тепер розташована безпосередньо над телестудією і обладнана таким чином, що при потребі їх обидві можна об’єднати в спільний простір. Це також полегшує сам процес телезйомок – адже багато програм радіо «Київ» транслюються на телеканалі «Київ» («3х4», «Київ. Вголос», «Людина на мільйон» та ін.).

Крім того, створено єдиний конвергентний ньюзрум і журналісти готують новини як для теле-, так і для радіоефіру у загальній продакшнстудії. «У результаті ми встигаємо охопити максимум щоденного столичного ритму, створюємо спільні майданчики для підтримки діалогу міської влади з киянами, а також – що ще більш важливо – представників різних груп всередині громади (від соціальних до національних)», – говорить очільниця радіостанції.

Також, на думку керівництва телеканалу та радіо, це дозволяє більш раціонально використовувати людські ресурси, в деяких випадках навіть об’єднувати редакції, а ще – істотно економити на купівлі технічного обладнання. Наприклад, при облаштуванні нової ефірної студії та продакшнстудій, радійники, крім наявних власних технічних засобів, використали колишнє обладнання телеканалу, яке при старій схемі просто списали б як непотрібне. І в підсумку отримали додатковий майданчик для реалізації нових проектів і створення нових форматів.

«Наступний крок за таким творчим, технічним і «географічним» об’єднанням – юридичне злиття в єдину телерадіокомпанію, що, в свою чергу, дозволить економити також і на адмінвитратах. Але найголовніший стратегічний напрямок нашого розвитку – це суспілізація мовлення. Ми прагнемо наповнити комунальне мовлення новим змістом і трансформуватися у повноцінного мовника громади», – резюмувала Наталія Лященко.

Київ FM - #СлухайКиїв Київ FM - #СлухайКиїв